A apărut o eroare a sistemului. Ne cerem scuze pentru neplăcerile produse.

Mesajul Primarului comunei Găgeşti 1

Primarul Comunei Gagesti, Costica Stupu

Vă mulţumesc ca aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, prin care Primăria Comunei Găgeşti este mai aproape de cetaţenii şi vizitatorii săi, dar şi o platformă menită a imbunătaţi activitatea de comunicare între reprezentanţii primariei Găgeşti şi cetăţeni. Mulţumesc tuturor celor din comuna Găgeşti pentru interesul pe care îl manifestă fata de toate evenimentele, noutăţile şi activităţile de interes public. În aceast sens doresc să sustin implicarea necondiţionată a acestora pentru ca Găgeştiul sa continue să se dezvolte, păstrând totodată tradiţia şi valorile care l-au consacrat. Cu respect, Primar Costică Stupu