- Hotărâri ale Comitetului Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vaslui

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunțuri publice

Hotărâri ale Comitetului Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vaslui

Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vaslui, întrunit în ședință extraordinară în data de 01.10.2021, a adoptat Hotărârea numărul 63 privind adoptarea măsurilor de protejare a populației împotriva răspândirii infecției cu COVID-19 pe teritoriul județului Vaslui.
Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vaslui, întrunit în ședință extraordinară în data de 04.10.2021, a adoptat Hotărârea numărul 64 privind adoptarea măsurilor de protejare a populației împotriva răspândirii infecției cu COVID-19 pe teritoriul județului Vaslui.
Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vaslui, întrunit în ședință extraordinară în data de 08.10.2021, a adoptat Hotărârea numărul 65 privind adoptarea măsurilor de protejare a populației împotriva răspândirii infecției cu COVID-19 pe teritoriul județului Vaslui.
Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vaslui, întrunit în ședință extraordinară în data de 15.10.2021, a adoptat Hotărârea numărul 66 privind adoptarea măsurilor de protejare a populației împotriva răspândirii infecției cu COVID-19 pe teritoriul județului Vaslui.
Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vaslui, întrunit în ședință extraordinară în data de 15.10.2021, a adoptat Hotărârea numărul 67 privind aprobarea schimbării scenariului de funcționare a Colegiului Național „Gheorghe Roșca Codreanu” din municipiul Bârlad, începând cu data de 18.10.2021

Data creare: 09-10-2021 00:26:14

Hotărâri ale Comitetului Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Vaslui