- Mesajul domnului Primar al Comunei Găgești

OFERTE VÂNZARE TERENURI - conform Legii nr. 17/2014 - 2020

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> COVID-19

Dragi concetățeni,

Traversăm o perioadă grea, tot ceea ce ni se întâmplă în aceste zile este nou pentru fiecare dintre noi și gestionarea tuturor informațiilor primite poate fi dificilă.

Suntem alături de voi și vă doresc tuturor să fiți în siguranță, să aveți grijă de familiile dumneavoastră, de aceea vă rog și pe această cale să respectați cu strictețe recomandările și restricțiile emise de organele competente, spre binele tuturor!

Vă recomandăm să evitați deplasările de la domiciliu decât dacă este neapărat nevoie. Daca sunteți nevoiți să o faceți încercați să evitați locurile aglomerate și să vă dezinfectați cât mai des pe mâini cu dezinfectanți pe bază de alcool și clor cât și spălarea pe mâini cu săpun.

Doar respectând sfaturile noastre împreună putem combate virusul COVID 19. Stați în casă!

Celor care își desfășoară în continuare activitatea comercială le transmit rugămintea de a lua toate măsurile pentru a limita contactul fizic între persoane, a dezinfecta suprafețele de contact intens folosite și a contribui astfel la eforturile comune în lupta cu coronavirusul.

Vă mulțumim pentru înțelegere !!!!!!!!!! Doar împreună vom putea trece cu bine peste această perioadă!

PRIMAR,
Ec. Stupu  Costică

Data creare: 25-03-2020 12:53:13

Anunț important!