- Anunt referitor la Realizarea lucrarilor sistematice de cadrastru pe sectoare cadastrale

OFERTE VÂNZARE TERENURI - conform Legii nr. 17/2014

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunțuri publice

Anunț referitor la Realizarea lucrărilor sistematice de cadrastru pe sectoare cadastrale în vederea înscrierii imobilelor în cartea funciară

Prin prezenta, vă aducem la cunoștinţă faptul ca în data de 19.01.2018 - ora 09.30 pe terenul extravilan va avea loc întalnirea cu toți proprietarii care dețin teren extravilan din SECTORUL CADASTRAL 29 în Tarlaua 46 Parcela 916, Tarlaua 47 Parcela 959 și 961, Tarlaua 48 Parcela 961 și Tarlaua 49 Parcela 971 - 972 PODIȘ GIURCANI ȘI LANUL MARE având ca subiect - identificarea amplasamentelor imobilelor la teren și măsurarea limitelor proprietăţilor fiecăruia pentru întocmirea documentaţiilor cadastrale și înscrierea imobilelor în cartea funciară prin "Programul de Cadastru și Carte Funciară".

Anunt referitor la Realizarea lucrarilor sistematice de cadrastru pe sectoare cadastrale.

Data creare: 16-01-2018 22:07:02

Mesajul primarului comunei Găgești, Costică Stupu

Primarul comunei Gagesti, Costica StupuVă mulțumesc că ați ales să utilizați și acest canal de comunicare, prin care Primăria Comunei Găgești este mai aproape de cetațenii și vizitatorii săi, dar și o platformă menită a îmbunătăți activitatea de comunicare

Programări online la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere si Inmatriculare Vehic.

Programări online la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere și Înmatriculare a Vehiculelor Vaslui

Inaugurare "Sala de festivitati in sat Tupilati, com. Gagesti, jud. Vaslui"

Inaugurare "Sala de festivitati in sat Tupilati, com. Gagesti, jud. Vaslui"-slujba oficiata de un sobor de 4 preotiInaugurare "Sala de festivitati in sat Tupilati, com. Gagesti, jud. Vaslui"

Ai parte, ai carte. Funciară

Programul Naţional de Cadastru și Carte Funciară 2015-2023Programul Naţional de Cadastru și Carte Funciară 2015-2023

Anunț de interes public referitor la combaterea „buruienii ambrozia"

AmbrozieAnunț de interes public referitor la combaterea „buruienii ambrozia"

Eforturi pentru creșterea calității vieții în comunitatea noastră

Reparații acoperiș școală sat Peicani - finanțat din fonduri propriiSuntem o comunitate mică dar dinamică și acest lucru obligă administrația locală, respectiv primarul și aparatul său de specialitate, la eforturi susținute de modernizare a infrastructurii rutiere, sanitare și școlare.