- Responsabil Legea nr. 544/2001

OFERTE VÂNZARE TERENURI - conform Legii nr. 17/2014

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Solicitare informații. Legislație --> Responsabil Legea nr. 544/2001

Responsabil pentru aplicarea Legii 544/2001

Începând cu data de 15.12.2017 responsabil cu accesul la informațiile de interes public este doamna Guțu Alexandra Iuliana, consilier IA în aparatul de specialitate al primarului.

Data creare: 15-12-2017 14:19:52

Responsabil pentru aplicarea Legii 544/2001

Persoana responsabilă pentru aplicarea Legii 544/2001 în cadrul instituției noastre este doamna Gabriela Tăbăcaru.

Data creare: 16-10-2017 12:17:16

Mesajul primarului comunei Găgești, Costică Stupu

Primarul comunei Gagesti, Costica StupuVă mulțumesc că ați ales să utilizați și acest canal de comunicare, prin care Primăria Comunei Găgești este mai aproape de cetațenii și vizitatorii săi, dar și o platformă menită a îmbunătăți activitatea de comunicare

Programări online la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere si Inmatriculare Vehic.

Programări online la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere și Înmatriculare a Vehiculelor Vaslui

Inaugurare "Sala de festivitati in sat Tupilati, com. Gagesti, jud. Vaslui"

Inaugurare "Sala de festivitati in sat Tupilati, com. Gagesti, jud. Vaslui"-slujba oficiata de un sobor de 4 preotiInaugurare "Sala de festivitati in sat Tupilati, com. Gagesti, jud. Vaslui"

Ai parte, ai carte. Funciară

Programul Naţional de Cadastru și Carte Funciară 2015-2023Programul Naţional de Cadastru și Carte Funciară 2015-2023

Anunț de interes public referitor la combaterea „buruienii ambrozia"

AmbrozieAnunț de interes public referitor la combaterea „buruienii ambrozia"

Eforturi pentru creșterea calității vieții în comunitatea noastră

Reparații acoperiș școală sat Peicani - finanțat din fonduri propriiSuntem o comunitate mică dar dinamică și acest lucru obligă administrația locală, respectiv primarul și aparatul său de specialitate, la eforturi susținute de modernizare a infrastructurii rutiere, sanitare și școlare.