Primaria Comunei Gagesti - judetul Vaslui » Telefon: 0235-429.788, 429.789 » Program de lucru: Luni-Vineri 8-16

OFERTE VÂNZARE TERENURI - conform Legii nr. 17/2014
Sănătatea animalelor de companieInformare campanie vaccinare împotriva rabiei
Programul Naţional de Cadastru și Carte Funciară 2015-2023Programul Naţional de Cadastru și Carte Funciară 2015-2023

Anunt privind incheierea unui Acord de Parteneriat (Programul Operațional Capital Uman 2014-2020)

Primăria Găgeşti, anunță organizarea unei proceduri de selecție pentru încheierea unui Acord de Parteneriat cu entități publice sau de drept privat, în vederea depunerii cererii de finanțare în cadrul Programulului Operațional Capital Uman 2014-2020 (POCU), Axa prioritară 4: Incluziunea socială şi combaterea sărăciei, Obiectivul tematic 9: Promovarea incluziunii sociale, combaterea sărăciei şi a oricărei forme de discriminare, Prioritatea de investiții 9.ii Integrarea socio-economică a comunităților marginalizate, Obiectivul specific 4.2. Reducerea numărului de persoane aflate în risc de sărăcie şi excluziune socială din comunitățile marginalizate, prin implementarea de măsuri integrate.

Cerințele generale pe care trebuie să le îndeplinească partenerul pentru a fi selectat în vederea constituirii parteneriatului pentru depunerea cererii de finanțare pentru acest proiect POCU sunt specificate în Ghidurile POCU: Ghidul Solicitantului -Condiții Generale şi Condiții Specifice.

Activitățile care vor face obiectul proiectului implementat în parteneriat se vor desfăşura pe o perioadă de maxim 36 luni.

Pentru mai multe informatii, va rugam sa rasfoiti atasamentele prezentului articol.

Anunt selectie parteneri
Anexa 1
Anexa 2
Anexa 3
Anexa 4
Anexa 5
Anexa_6_Grila_calificare
Anexa_7_Grila_evaluare

Data creare: 10-08-2016 20:53:11
Primarul comunei Gagesti, Costica StupuVa multumesc ca ati ales sa utilizati și acest canal de comunicare, prin care Primaria Comunei Găgești este mai aproape de cetatenii și vizitatorii sai, dar și o platforma menita a imbunatati activitatea de comunicare intre reprezentantii primariei
Inaugurare "Sala de festivitati in sat Tupilati, com. Gagesti, jud. Vaslui"-slujba oficiata de un sobor de 4 preotiInaugurare "Sala de festivitati in sat Tupilati, com. Gagesti, jud. Vaslui"
Anunt colectiv pentru comunicarea prin publicitate - emitere acte administrative fiscale.
Programări online la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor Vaslui .pdf
Starea vremii
Localitatea: Gagesti